Sipariş veridiğim ayakkabı ne zaman elimde olur? 

-Verdiğiniz siparişler 7-9 iş günü içinde üretilip kargoya size ulaşması için teslim edilir 1-2 iş günü içerisindede kargo ile size ulaşmış olur. Yoğun dönemlerde bu süreç 15 günü bulabilmektedir .

Sipariş veridiğim leggings ürünüm ne zaman elimde olur?

1-2 iş günü içerisindede kargo ile size ulaşmış olur.

Sipariş veridiğim leggings ürünü iade veya değişim yapabilirmiyiz?

Leggings ürünlerimiz hijyen ürünü olduğu için malesef iade ve değişim yoktur. Beden tablosuna bakarak vereceğiniz siparişlerde beden ile ilgili  hiçbir sorun yaşamazsınız.

 

 

​ Çalışmakta olduğunuz kargo firması nedir ?

-Yurtiçi kargo. ve Mng Krgo

Siparişimin durumunu takip edebilirmiyim?

-Web sitemizin en alt kısmında SİPARİŞ TAKİP kısmından siparişinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

​Ayakkabılarımın koku yapmasının sebebi nedir?

-Kullanıldıktan sonra dinlendirilmeyen deri astarlı ayakkabılarda ciltteki yağdan dolayı deri gözeneklerinin kapanması sebebiyle terleme ve bu duruma bağlı olarak koku oluşumu muhtemeldir. İç astarında suni deri yada tekstil malzeme kullanılan ayakkabılarda ise, kullanım esnasında ayak hava almayacağı için terleme ve koku yapabilir. Bu durumlarda ayakkabının emmiş olduğu terin 24 saat içinde buharlaştığı göz önünde bulundurularak 1 gün ara ile giyilmesi tavsiye edilmektedir. Detaylı bilgi için ise Kullanım kulavuzundaki bilgileri
iyice incelemenizi rica ederiz.

Ayağım taraklı ayakkabı seçimini nasıl yapabilirim ?

-Beğendiğiniz bütün modellerde taraklı seçeneğimiz vardır ayakkabınızın seçimini yaptıktan sonra numara ve kalıp seçeneği çıkmaktadır kalıp seçeneğinde geniş seçeneğini seçerek kendinize uygun şekilde ayakkabınızı satın alabilirsiniz.

Ayağım ince ayakkabı seçimini nasıl yapabilirim ?

-Beğendiğiniz bütün modellerde ince seçeneğimiz vardır ayakkabınızın seçimini yaptıktan sonra numara ve kalıp seçeneği çıkmaktadır kalıp seçeneğinde dar seçeneğini seçerek kendinize uygun şekilde ayakkabınızı satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR